Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej bez efektu jojo

Radykalna dieta może sprawić, że stracimy kilka dodatkowych kilogramów. Jednak nie zawsze taki sposób odżywiania jest zdrowy. Szybka utrata wagi wiąże się z ryzykiem powstania efektu jojo. Przede wszystkim należy zmienić styl życia, postawić na zbilansowaną dietę i systematyczną aktywność fizyczną.

W Beauty Medica oferujemy zabiegi, które redukują cellulit i oporną tkankę tłuszczową bez efektu jojo.

Już po pierwszym zabiegu Med2Contour Medical widać efekty – czyli utratę od 2 co 4 cm. Jest to bezpieczny i zupełnie bezbolesny zabieg, który skutkuje trwałą likwidacją cellulitu i miejscowej otyłości.

Z cellulitem wodnym, jak i tłuszczowym, a także obrzękiem limfatycznym czy luźną skórą świetnie radzi sobie urządzenie Icoone. Zabiegi te polecane są dla pacjentów w każdym wieku. Nieinwazyjne konturowanie ciała, redukcję cellulitu i rozstępów oraz poprawę napięcia skóry zapewnia także Venus Legacy.

Proces uwalniania tłuszczu i pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny stymulują zabiegi endermologii. W Beauty Medica korzystamy z urządzenia Integral i najnowocześniejszego – Alliance. Unowocześnienia technologiczne gwarantują maksymalny efekt w krótszym czasie i minimalnej ilości zabiegów.

Zapraszamy do Beauty Medica na zabiegi redukujące pomarańczową skórkę i miejscową otyłość.

Dodaj komentarz