Skuteczna redukcja cellulitu

Wiele kobiet boryka się z problemem, jakim jest cellulit. Pomarańczowa skóra dotyczy nie tylko osób z nadwagą, ale także tych wysportowanych i szczupłych. Wiosna już niedługo, pora zadbać o swoje ciało.

Skuteczna redukcja cellulitu jest możliwa. Zapraszamy do Beauty Medica!

Bardzo dobre rezultaty przynoszą zabiegi endermologii, które pobudzają produkcję elastyny i kolagenu, stymulują proces uwalniania tłuszczu, a także reaktywują metabolizm komórek. Endermologia to skuteczna, bezpieczna i bezinwazyjna metoda walki z cellulitem. Do zabiegów wykorzystujemy urządzenie Integral oraz Alliance. Polecamy także zabiegi wykonywane urządzeniem Icoone i Venus Legacy. Ich efektem jest redukcja cellulitu wodnego tłuszczowego, a także poprawa napięcia skóry. Zabiegi Med2Contour Medical to gwarancja likwidacji cellulitu i miejscowej otyłości. Głowice zabiegowe zasysają fragment skóry, na który działają następnie fale ultradźwiękowe. Dzięki specjalnie zaprojektowanym emiterom fale najsilniej wpływają na warstwę tłuszczową skóry, a to przekłada się na skuteczność zabiegu.

Widoczne rezultaty przynoszą zabiegi HIFU ProAge 3D – nowość w Beauty Medica. Urządzenie to emituje fale ultradźwiękowe, które uszkadzają komórki tłuszczowe. Uwolniony tłuszcz jest wydalany z organizmu w procesie metabolicznym. Proces ten można przyspieszyć dzięki zabiegom endermologii i Icoon.
Zapraszany także na nowoczesne zabiegi kriolipolizy.

Dodaj komentarz