Topowe zabiegi na idealne ciało latem

Kompleksowe podejście do piękna i idealnej sylwetki w Beauty Medica

Pierwsza tak nowoczesna Kriolipoliza w Toruniu stosowana w Beauty Medica pozwala na niezwykle szybką utratę tknaki tłuszczowej zgodnie z hasłem „odchudzanie poprzez wymrażanie”. Według ekspertów powoduje równieżl utratę kilogramów. Co wyróżnia Kriolipolizę Ice Slimming by Cool Technology od innych? Apoptoza (rozpad komórek tłuszczowych), następuje szybciej, ponieważ urządzenie w sposóbh kontrolowany podgrzewa tkankę, następnie na zasadzie szoku termicznego ją zamraża. Różnica temperatur powoduje dużo lepsze efekty w utracie tkanki tłuszczowej już po 1 zabiegu . Urządzenie w Beauty Medica posiada aż 6 głowic zabiegowych o róznej wielkości, z czego 4 mogą pracować jednocześnie.

Możliwość doboru głowic i ich ilość powoduje objęcie większych partii ciała równocześnie oraz zwiększa precyzję zabiegu wymrażania komórek tłuszczowych. W trakcie 1 sesji możemy poddać jednocześnie 4 różne obszary. Krioterapia to niezwykle skuteczna metoda na pozbycie się niechcianych centymetrów w obwodach (utrata od 6 do 10 cm).

Kolejną metodą walki z cellulitem i tkanka tłuszczową daje nam Med2Contour Medical oparty na wysoko skoncentrowanych falach ultradźwiękowych. Med2Contour daje sobie radę nawet z 4 typem cellulitu tzw. „kalafiorami” na udach. Efekt widoczny juz po 1 sesji

Dobór najnowszych technologii pozwali cieszyć się wspanialą sylwetką na okres wakacyjny.

Dodaj komentarz