Najnowsza Kriolipoliza już w Toruniu

Spełnij marzenia o smukłej sylwetce!

W Beauty Medica oferujemy zabiegi kriolipolizy czyli wyszczuplania i modelowania sylwetki poprzez wymrażanie komórek tłuszczowych. Efekt to trwały ubytek centymetrów w obwodach poszczególnych partii ciała i to już po jednym zabiegu. Technologia ta powstała w USA, gdzie przeszła liczne badania kliniczne. W badaniach tych udowodniono, że komórki tłuszczowe (adipocyty) pod wpływem niskich temperatur w kontrolowany sposób ulegają trwałemu zniszczeniu i są wydalane z organizmu nie powodując efektu jo-jo.

Co wyróżnia najnowszą, udoskonaloną kriolipolizę stosowaną w naszym gabinecie?

Criolipolysis Ice Shaping wyposażona jest w sześć różnej wielkości głowic zabiegowych (aplikatorów) z których cztery mogą pracować jednocześnie (urządzenia starszej generacji wykorzystują zazwyczaj jedną lub jednocześnie dwie głowice). Pozwala to na równoczesne pokrycie bardzo dużego obszaru zabiegowego, sprawiając że zabieg jest bardzo skuteczny i konkurencyjny cenowo, jeżeli porównamy cenę zabiegu do powierzchni ciała nim objętym.

Kriolipoliza w Beauty Medica najpierw podgrzewa obszar poddawany zabiegowi a następnie go zamraża. Szok termiczny wywołany różnicą temperatur (podgrzewanie a potem zamrażanie tkanki tłuszczowej) wywołuje imponujące efekty nie do osiągnięcia dotychczas za pomocą innych technologii. Centymetry w obwodach ubywają w sposób trwały i bezinwazyjny.

Wskazania – modelowanie sylwetki, miejscowa otyłość.

Dodaj komentarz