Trwała liposukcja bez użycia skalpela

Zabiegi Med 2 Contour Medical

Właściwa dieta i aktywność fizyczna to bardzo ważne elementy dbania o zdrowie i zgrabną sylwetkę. Czasami jest to jednak za mało by poradzić sobie z miejscową otyłością i opornym cellulitem. W Beauty Medica wykonujemy zabiegi Med 2 Contour Medical, które zapewniają trwałe usunięcie tkanki tłuszczowej oraz pomarańczowej skórki.

Urządzenie Med 2 Contour Medical wykorzystuje działanie fal ultradźwiękowych. Specjalnie zaprojektowana głowica zasysa fragment skóry, który następnie jest poddawany działaniu ultradźwięków. Co ciekawe, ułożenie emiterów sprawia, że na powierzchni skóry natężenie fal jest niskie, natomiast w warstwie tłuszczowej – największe, a to przekłada się na bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu.

Działanie ultradźwięków na tkankę tłuszczową sprawia, że dochodzi do rozbicia komórek. Znajdujący się w nich tłuszcz jest następnie usuwany z organizmu dzięki naturalnym procesom metabolicznym.

Liposukcja bez użycia skalpela jest możliwa! Zabiegi Med 2 Contour Medical to gwarancja likwidacji tkanki tłuszczowej, cellulitu i to bez efektu jojo!

Zapraszamy do Beauty Medica na trwałą liposukcję bez użycia skalpela!