Doskonały sposób na walkę z upływającym czasem

Zabiegi medycyny estetycznej są doskonałym sposobem na walkę z efektami starzenia się skóry i upływem czasu. Lecz istotnym elementem dbania o młody wygląd musi być odpowiednia pielęgnacja. Nowa, innowacyjna linia profesjonalnych kosmetyków NEAUVIA ADVANCED CARE SYSTEM, to niezwykle skuteczna profilaktyka przeciwstarzeniowa i produkty stworzone z myślą o zdrowiej, pięknej skórze.

Formuły kosmetyków z linii NEAUVIA ADVANCED CARE SYSTEM oparte zostały na wysoko stężonych substancjach czynnych o działaniu odmładzającym i dbają o skórę przez cały dzień, również podczas demakijażu – nawilżając i chroniąc przed czynnikami zewnętrznymi (New Born Skin) albo przy myciu – przywracając optymalny poziom pH dla każdego rodzaju skóry (Wake Up Skin).

O doskonałą kondycję wszystkich rodzajów skóry zadba maska City Escape Mask, która nie tylko głęboko oczyszcza, ale także neutralizuje wolne rodniki. W nocy o skórę zatroszczy się serum spłycające zmarszczki i niwelujące przebarwienia (Retinoids) oraz aktywne serum Acne Stress Control o działaniu przeciwtrądzikowym.