WIOSENNIE PIĘKNA – BOSKIE NOGI

Nogi nie muszą wyglądać jak u super modelki. A ważne, by były gładkie czyli pozbawione owłosienia, jędrne czyli bez cellulitu i bez niedoskonałości w postaci nieestetycznych pajączków i naczyń.

Jeśli marzysz o gładkich nogach raz na zawsze to w Beauty Medica posiadamy 2 najskuteczniejsze medyczne lasery do epilacji Vectus Cynosure Palomar oraz Thunder MT firmy Quanta System. Co to oznacza dla pacjenta – zdecydowanie trwały efekt w usuwaniu owłosienia zarówno dla brunetek jak i blondynek, co wcześniejszymi technologiami było niemożliwe.

Nadmiar tkanki tłuszczowej oraz cellulitu usuwamy za pomocą urządzeń światowych liderów. Medyczna Endermologia LPG to od lat lider i pogromca cellulitu. Onda firmy Deka dostępna w naszym gabinecie poprawia dodatkowo napięcie i gęstość skóry. Kriolipoliza czyli wymrażanie tkanki tłuszczowej to niezwykle skuteczna technologia do redukcji obwodôw, która przywędrowała do nas z USA. Jeśli na nogach znajdują się nieestetyczne pajączki i poszerzone naczynia to skutecznie zamykamy je w nieinwazyjny sposób w Beauty Medica laserem Nd-YAg. Jeśli zaś masz żylaki, to należy skorzystać z porady naczyniowca.

Zapraszamy do Beauty Medica w Toruniu.