Idealnie gładka skóra pozbawiona zbędnego i niechcianego owłosienia

Zabieg depilacji laserowej cieszy się ogromną popularnością – zdecydowanie wygoda i względy estetyczne zadecydowały o tym. Marzenia o idealnie gładkiej skórze bez podrażnień i wrastających włosów po depilatorze i goleniu dotyczą zarówno kobiet jak i mężczyzn.

W Beauty Medica dostrzegamy potrzeby naszych Pacjentów dlatego w swojej ofercie posiadamy urządzenia do zabiegów laserowych najwyższej klasy. Jako jedyni w Toruniu i województwie kujawsko pomorskim posiadamy 2 najskuteczniejsze lasery klasy premiom do trwałej epilacji. Niezwykle skuteczny amerykański medyczny laser Vectus przynoszący spektakularne i trwałe efekty w usuwaniu owłosienia oraz najnowszy laserd Thunder posiadający aż dwie długości fali, laser aleksandrytowy plus laser neodymowo-yagowy. Pozwala to na skuteczne usuwanie owłosienia na wszystkich fototypach skóry. Laser Thunder usuwa owłosienie zarówno ciemne jak i to jaśniejsze i cieńsze – a do niedawna było to niemożliwe.

Ale prawdziwym fenomenem lasera Thunder jest niezwykle silny system chłodzenia i BEZKONTAKTOWA CAŁKOWICIE BEZBOLESNA EPILACJA LASEROWA.

Dzięki 2 najlepszym i najskuteczniejszym laserom jesteśmy w stanie efektywnie usunąć włoski w Beauty Medica jako jedyni również te jasne.