JESIENNE MUST HAVE Z NAJLEPSZYM LASEREM W TORUNIU FIRMY ALMA LASERS

Na najskuteczniejsze i najlepsze zabiegi z zakresu laseroterapii zaprasza Beauty Medica w Toruniu.

Na skutek upływu czasu zmniejsza się ilości kolagenu i elastyny w organizmie, a nasza skóra staje się cieńsza i mniej elastyczna. Skuteczny lifting i termolifting laserowy to często alternatywa dla zabiegu chirurgicznego lub nici.

Innowacyjne urządzenie do bezbolesnego termoliftingu skóry pozwala zdecydowanie cofnąć czas o kilka lat pozostawiając naturalny wygląd bez przerysowania i zmiany rysów twarzy. Podczas zabiegu termoliftingu laserowego NIR uzyskujemy podgrzanie głębokich warstw skóry do temperatury 65°C, dzięki któremu włókna kolagenowe i elastyna, odpowiedzialne za napięcie skóry, zostają skrócone do ich pierwotnej długości. Ponadto fibroblasty, które odpowiadają za produkcję włókien kolagenowych, są jednocześnie stymulowane do produkcji nowych, młodych włókien.

W ofercie Beauty Medica posiadamy niezwykle skuteczne zabiegi laserowe, w tym laser frakcyjny oraz nanofractional RF. Posiadanie wielu różnych technologii pozwala nam na dobór niezwykle skutecznych zabiegów i indywidualne podejście do każdego Pacjenta.