POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST

Czy można w naturalny sposób nawilżyć i wymodelować usta?
W Beauty Medica tak. Zabiegi wykonuje doktor medycyny estetycznej Maciej Łukasiewicz.

Od pewnego czasu obserwujemy nowy trend w medycynie estetycznej – spektakularny efekt, jednak bardzo naturalny i bez przerysowania. Do niedawna dostępne preparaty na rynku ukierunkowane były zdecydowanie tylko na objętość i powiększenie ust, natomiast jak podkreśla dr Maciej Łukasiewicz, dziś pacjentki cenią sobie naturalność i trwałość efektu oraz bezpieczeństwo.

Zabieg powiększania i modelowania ust składa się z dwóch etapów. Lekarz podaje znieczulenie (zastrzyk) – dzięki temu zabieg powiększania ust jest nieodczuwalny i bezbolesny. Po znieczuleniu podaje preparat. Zabieg trwa 10-15 minut. W zależności od oczekiwań oraz kształtu ust zazwyczaj podawane jest około 1 ml preparatu w postaci usieciowanego kwasu hialuronowego).

Efekt wypełnienia i modelowania ust daje poprawę jędrności, nawilżenia, wypełnienia i uwydatnienia kształtu np. w wyniku upływu czasu. W Beauty Medica korygujemy również asymetrię ust, nadając nowy atrakcyjny i pożądany wyraz twarzy. Dr Maciej Łukasiewicz pracuje preparatami StylAge. Jak podkreśla, priorytetem jest komfort i bezpieczeństwo pacjentek oraz możliwość uzyskania przewidywanych efektów.