Laser frakcyjny w Toruniu – Klinika Medycyny Estetycznej Beauty Medica

Klinika Beauty Medica dysponuje najnowocześniejszym laserem, jakim jest Alma Harmony XL PRO. To bezkonkurencyjny lider wśród dostępnych na rynku.

Laser frakcyjny I-Pixel ER:YAG 2940nm zmienił podejście do laseroterapii i znajduje się tylko w wybranych i profesjonalnych klinikach i instytucjach medycyny estetycznej. Sprawdza się doskonale, co cenią nasi Klienci i Pacjenci – nie powoduje powikłań ponieważ jest szybki (krótkie zabiegi), bezpieczny i wysoce skuteczny. Usuwa blizny wszelkiego rodzaju (w tym blizny potrądzikowe, pochirurgiczne, poospowe). Radzi sobie doskonale z rozstępami czerwonymi i białymi (stare rozstępy) oraz z rozstępami po ciąży.

Laser frakcyjny bezkonkurencyjnie odmładza skórę twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Można nim wykonywać zabiegi praktycznie na dowolnej partii ciała.

Bardzo istotny dla Pacjentów poddającym się zabiegom frakcjonowania laserem ER:YAG jest krótki okres rekonwalescencji oraz minimalne ryzyko powikłań.

Klinika Medycyny Estetycznej Beauty Medica Toruń od 6 lat specjalizuje się w najwyższej klasy zabiegach laserowych, medycyny estetycznej i kosmetologii. Lasery i urządzenia medyczne, którymi dysponujemy stanowią alternatywę dla zabiegów chirurgicznych. Najlepsze technologie są starannie dobierane, co jest gwarancją efektywności zabiegów i zadowolenia naszych Pacjentów, a Beauty Medica stawia w gronie najlepszych w medycynie estetycznej i laseroterapii w Toruniu i kraju.