Poprawa jędrności skóry

Uprawiamy sport, dbamy o zdrowie i zbilansowaną dietę. Wiemy, jak duże znaczenie ma odpoczynek i aktywność na świeżym powietrzu. To wszystko wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale także na stan skóry. Jednak upływającego czasu nie można zatrzymać. Z biegiem lat na naszej skórze zaczynają pojawiać się zmarszczki i bruzdy, staje się ona mniej jędrna i wiotka. Wraz z wiekiem w skórze spada ilość włókien kolagenowych i elastynowych, a to jest główną przyczyną utraty jędrności skóry. Niestety, niektóre czynniki takie jak: wahania wagi, używki, ciągłe zmęczenie wpływają na przyspieszenie tego procesu.

Dzięki specjalistycznym zabiegom w Beauty Medica możliwe jest zagęszczenie skóry, stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastylowych, a to skutkuje poprawą jędrności skóry.

Bardzo skuteczne są zabiegi Venus Legacy. W czasie zabiegu możliwe jest jednolite podniesienie temperatury w obszarze zabiegowym, a to wpływa na produkcję nowego kolagenu i elastyny. Poprawę jędrności skóry gwarantuje też nieinwazyjny termolifting Alma NIR. Oddziaływanie bliskiej podczerwieni skutkuje zagęszczeniem skóry i jej uelastycznieniem.

Zmarszczki i bruzdy skutecznie likwiduje laser Harmony XL Pro iPixel. Skuteczny i bezoperacyjny lifting skóry gwarantuje także nowość w Beauty Medica – HIFU ProAge 3D.

Zapraszamy na bezpieczne zabiegi poprawiające jędrność skóry w Beauty Medica.

Dodaj komentarz