Depilacja laserowa w Toruniu

Wiele osób zaczęło już planować wakacyjne wyjazdy i urlopy. Warto zaplanować także zabiegi, które zagwarantują nam gładką skórę nie tylko w czasie zbliżającego się lata. Depilacja laserowa to jedyna metoda, która pozwala na zawsze pozbyć się niechcianych włosków.

W Beauty Medica zabiegi depilacji wykonujemy najnowocześniejszym, medycznym laserem diodowym Palomar Vectus. Urządzenie to umożliwia usunięcie niechcianego owłosienia o każdej porze roku, niezależnie od kolorytu skóry. Laser ten usuwa także rude i jasne włoski! Już pierwszy zabieg skutkuje usunięciem nawet od 40 do 60% niechcianego owłosienia.

Depilacja laserowa Palomar Vectus jest bezpieczna, gdyż całkowicie wyeliminowano ryzyko poparzeń. Urządzenie to zostało wyposażone w czytnik melaniny zawartej w skórze, dzięki temu dobierana jest odpowiednia, czyli bezpieczna, ale nadal skuteczna moc lasera. Głowica lasera jest chłodzona zarówno przed, w trakcie, jak i po emisji wiązki lasera, a to sprawia, że depilacja jest niezwykle komfortowa. Palomar Vectus jest wyposażony w dwie końcówki zabiegowe: małą – dostosowaną do niewielkich partii ciała i dużą idealną do depilacji pleców czy nóg. Energia rozkłada się równomiernie na całej powierzchni soczewki, dlatego jest to zabieg bardzo precyzyjny i skuteczny.

Zapraszamy do Beauty Medica na zabiegi depilacji laserowej!

Dodaj komentarz