Problem pomarańczowej skórki

Skuteczne zabiegi likwidujące cellulit w Beauty Medica

Pomarańczowa skórka – to problem, który dotyczy wielu kobiet, bez względu na wagę czy aktywność fizyczną. W Beauty Medica korzystamy z nowoczesnych technologii by skutecznie i bez efektu jojo rozprawić się z cellulitem i opornym tłuszczem.

Jako pierwsze – nowości w Beauty Medica: HIFU ProAge 3D i kriolipoliza. Fale ultradźwiękowe są wykorzystywane w czasie zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologicznych. Urządzenie HIFU ProAge 3D emituje ultradźwięki, które uszkadzają komórki tłuszczowe i trwale je niszczą. Kriolipoliza polega na miejscowym wymrożeniu adipocytów. W efekcie tego zabiegu komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi.

Zabiegi endermologii wpływają na metabolizm komórek i wymianę międzykomórkową. Stymulują także produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych – dzięki temu skóra staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna. Endermologia jest skuteczną metodą redukcji cellulitu, w Beauty Medica do zabiegów wykorzystujemy urządzenia Integral i Alliance.

Polecamy także zabiegi Med2Contour Medical. Urządzenie to emituje ultradźwięki, które oddziałują na zasysany przez głowicę fragment skóry. Emitery są ustawione tak, by fale oddziaływały najmocniej właśnie na tkankę tłuszczową. Do walki z cellulitem wykorzystywane są także urządzenia Icoone i Venus Legacy.

Dodaj komentarz