Zabiegi likwidujące uczucie ciężkich i zmęczonych nóg

Wiele godzin spędzonych za biurkiem, stojąca praca, brak aktywności fizycznej czy długa podróż – te czynniki mogą sprawić, że będzie nam dolegać uczucie ciężkich i zmęczonych nóg. Bardzo często towarzyszy temu mrowienie, obrzęk, a nawet ból. Dolegliwości tych nie można bagatelizować, gdyż mogą być związane z niewydolnością żył, a ta może doprowadzić do powstania żylaków.

Obrzęk nóg początkowo pojawia się jedynie rano i sam znika. Z czasem jednak nabrzmienia utrzymują się dłużej, gdyż układ chłonny nie działa prawidłowo i nie jest w stanie odtransportować chłonki.

W Beauty Medica oferujemy zabiegi, które poprawiają mikrokrążenie i likwidują uczucie ciężkich i zmęczonych nóg.

Bardzo skuteczne są zabiegi endermologii. Poprawę ukrwienia przynosi masaż specjalistyczną głowicą. Zabiegi wpływają także na poprawę metabolizmu komórkowego, a dodatkowo stymulowana jest produkcja nowego kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. Endermologia jest bezpiecznym i bezinwazyjnym zabiegiem. Polecamy także programy medyczne Icoone. Wpływają one na poprawę krążenia krwi i limfy. Zabiegi przynoszą natychmiastową ulgę, co bardzo doceniają pacjenci.

Dodaj komentarz