Skuteczna i bezpieczna depilacja laserowa

Wrastające włoski, czerwone krostki, podrażnienia i poczucie dyskomfortu: to najczęstsze problemy wynikające ze stosowania tradycyjnych metod depilacji. Do tego dochodzi oczywiście konieczność częstego powtarzania takich zabiegów. Rozwiązaniem pozwalającym trwale pozbyć się problemu niechcianych włosków jest depilacja laserowa.

W Beauty Medica oferujemy zabiegi wykonywane najnowocześniejszym, medycznym laserem diodowym Palomar Vectus.

Kiedyś dużym problemem było dobranie skutecznej, ale jednocześnie bezpiecznej wiązki lasera. Laser Palomar Vectus wyposażony jest w specjalny czytnik zawrotności melaniny w skórze – Skintel. Możliwość ustalenia indywidualnych parametrów dostosowanych do konkretnego pacjenta wyeliminowała ryzyko poparzeń.

Palomar Vectus jest wyposażony w dwie końcówki zabiegowe. Małą (1,44 cm2) wykorzystuje się do depilacji niewielkich partii ciała. Duża (największa na rynku: 8,7 cm2) jest idealna do depilacji nóg czy pleców. Dzięki temu zabieg jest skuteczny i bardzo precyzyjny, a dodatkowo zajmuje niewiele czasu.

Kolejnym plusem lasera Palomar Vectus jest to, że energia w soczewce zabiegowej rozkłada się równomiernie. Na każdy centymetr kwadratowy wpływa taka sama dawka. Depilacja dzięki temu jest bardzo precyzyjna. W głowicy zamontowano specjalny zestaw luster, wiązka odbita od powierzani skóry ponownie trafia na obszar zabiegowy- energia lasera jest wykorzystywana w 100%.

Dodaj komentarz