Top zabiegi wiosną na idealne ciało latem

Kompleksowe podejście do piękna i idealnej sylwetki w Beauty Medica.

Szacuje się, że około 85-90% kobiet boryka się z cellulitem, czyli tzw. „skórką pomarańczową”. Cellulit to złogi tłuszczowe, toksyny, a często zastoje wodne, widoczne jako nierówne i nieestetyczne grudki na ciele.

Wiele osób pomimo intensywnych i regularnych ćwiczeń oraz właściwej diety boryka się z tym problemem oraz dodatkowo opornymi partiami ciała, których się nie da ukształtować. Należą do nich dolne części brzucha, bryczesy, środkowe części ud czy kolan.

We współczesnym świecie sprzymierzeńcem w walce o smukła i idealną sylwetkę jest medycyna estetyczna.

Bezapelacyjnie od lat, zestaw najlepszych urządzeń do modelowania i rzeźbienia sylwetki rozpoczyna oparta na podciśnieniowej stymulacji komórek Endermologie LPG. Najnowszą generację urządzeń stosowanych do tych zabiegów w Beauty Medica stanowią medyczny Alliance, najnowszy patent francuskiej firmy oraz medyczny Integral. Według lekarzy i ekspertów stosowanie Endermologie LPG nie tylko modeluje sylwetkę i redukuje oporny cellulitu, ale też stosowana regularnie zapobiega tyciu i odkładaniu się tkanki tłuszczowej w niechcianych miejscach np. na udach, pośladkach czy bryczesach. Endermologie LPG to szczegółowy plan indywidualnych zabiegów ułożony przez terapeutę, które wyrzeźbią i wysmuklą wybraną partię ciała, a także ujędrnią i poprawią napięcie wiotkiej skóry.

Dodaj komentarz