Przebudowa i skuteczne odmłodzenie skóry

Czas odciska swoje piętno na naszej skórze. Z biegiem lat zaczynają pojawiać się kurze łapki, najpierw drobne, a potem głębsze zmarszczki. Skóra staje się mniej jędrna i miejscami nierówna. Promienie słoneczne przyczyniają się do fotouszkodzeń i powstawania przebarwień.

Laser frakcyjny – najskuteczniejsze zabiegi przebudowujące i odmładzające skórę

W Beauty Medica oferujemy laserowe zabiegi przebudowujące i odmładzające skórę, które wykonujemy ablacyjnym laserem frakcyjnym: Alma Harmony XL Pro iPixel.

W czasie zabiegu frakcjonowania skóry, wykonywane są bardzo małe, pikselowe nakłucia. Laser iPixel pomiędzy nakłuciami pozostawia nienaruszoną tkankę, w której zaczyna się proces przebudowy skóry. Skóra znacznie szybciej niż w przypadku zastosowania tradycyjnych laserów (jak Fraxel) goi się i regeneruje. Czas rekonwalescencji wynosi zaledwie kilka dni. Zaleca się przeprowadzenie 3-4 zabiegów w odstępach wynoszących od 3-4 tygodni. Pierwsze efekty widać już po kilku dniach, a cały proces przebudowy zajmuje miesiąc. Po przeprowadzeniu serii zabiegów skóra staje się jędrniejsza, wygładzona i ponownie nabiera naturalnego blasku.