TECHNOLOGIA VENUS LEGACY 4D – SMUKŁA, PIĘKNA BEZ CELLULITU – Z VENUS TO MOŻLIWE

Urządzenie Venus Legacy™ to pierwsze i jedyne urządzenie posiadające certyfikat FDA i stosujące technologię 4D® s, która posiada w jednym urządzeniu kombinację multipolarnej fali radiowej (RF) z impulsowym polem magnetycznym (PEMF), technologią VariPulse™ (VP) oraz technologią podniesienia temperatury tkanki w czasie rzeczywistym (Real Time Thermal Feedback).Venus Legacy posiada termometr wbudowany w głowicy, co pozwala wykonywać niezwykle precyzyjne zabiegi.

Zastosowanie wspomnianych technologii pozwala na wykonanie przy użyciu Venus Legacy™ całkowicie bezbolesnych zabiegów charakteryzujących się doskonałymi rezultatami.

Gładka, świetlista twarz bez zmarszczek i jędrne ciało, bez rozstępów i cellulitu. Marzenie każdej kobiety. Teraz możemy je spełnić, dzięki urządzeniom wykorzystującym fale radiowe (RF) znajdującym coraz więcej zastosowań w medycynie estetycznej. Pierwsze z nich to Venus Legacy wykorzystujące technologię 4D® stanowiącą kombinację multipolarnego fali radiowej (RF) z impulsowym polem magnetycznym (PEMF), technologią VariPulse (VP) oraz technologią podniesienia temperatury tkanki w czasie rzeczywistym (Real Time Thermal Feedback). Powoduje to pobudzenie fibroblastów do syntezy włókien kolagenowych sprawia, że wiotka skóra ujędrnia się i zagęszcza. Zabieg wywołuje uszkodzenie komórek tłuszczowych i lipolizę adipocytów, co daje upragnioną, miejscową redukcję tkanki tłuszczowej (zmniejszenie obwodów).