Cellulit, czyli lipodystrofia typu kobiecego.

Najskuteczniejsza terapia wyszczuplająca i modelująca sylwetkę w Beauty Medica.

Tendencje do tworzenia się niechcianego cellulitu oraz odkładania się tkanki tłuszczowej w określonych miejscach ciała, najczęściej na biodrach, udach, pośladkach czy brzuchu, nie zawsze idą w parze z niewłaściwą dietą i nawykami żywieniowymi. Często zdarzają się też u osób aktywnych fizycznie.

W Beauty Medica oferujemy szereg najnowszych technologii medycznych do walki z niechcianym tłuszczykiem i zastojami limfatycznymi.

  • Medyczna najnowsza Enfermologie LPG – mikrostymulacja tkanki, która poprawia również elastyczność i napięcie skóry. Zapobiega też odkładaniu się tkanki tłuszczowej i powstawaniu cellulitu w przyszłości.
  • Kriolipoliza – to hit, który przywędrował do nas z USA – trwałe zniszczenie komórek tłuszczowych na danym obszarze w wyniku niskiej temperatury, bez efektu jojo. Obserwuje się ubytki w centymetrach 5-8 cm po serii 3-4 zabiegów. U niektórych pacjentów również spadek wagi.
  • Onda firmy Deka – Beauty Medica jako jedyna w Toruniu oferuje to zaawansowane technologicznie urządzenie wykorzystujące energię zimnych mikrofal CoolWaves™, dochodzących do tkanki tłuszczowej i nieinwazyjnie doprowadzających do jej redukcji. Onda jednocześnie napina zwiotczałą skórę.
  • Venus Legacy – multipolarna fala radiowa do modelowania sylwetki, ujędrniania skóry i zmniejszenia cellulitu. Rewolucyjna technologia Venus 4D.
  • najwyższej klasy HIFU ProAge to najsilniejsza odsłona ultradźwięków do depozytów tkanki tłuszczowej i opornego cellulitu. Zapobiega też nawisom i zwiotczeniom skóry bez skalpela.
  • Karboksyterapia – iniekcja medycznego CO2 w Toruniu w Beauty Medica pomaga na cellulit, rozstępy i wiotką skórę.

Beauty Medica w Toruniu tworzy zespół specjalistów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Oferujemy obsługę Pacjentów na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu najlepszych technologii w Toruniu.