DEPILACJA LASEROWA THUNDER I VECTUS HITY NA ŚWIATOWYM RYNKU W NAJLEPSZEJ CENIE

Jaki laser wybrać, żeby epilacja laserowa była trwała, skuteczna i możliwie jak najmniej bolesna? Zdecydowanie Thunder MT firmy Quanta System oraz amerykański Vectus.

Thunder MT to obecnie nie tylko najnowocześniejszy, ale przede wszystkim najbardziej zaawansowany laser do depilacji. Wyprodukowany przez Quanta System, światowego lidera w rozwiązaniach technologii światła laserowego, który jest gwarancją skutecznego ale też w pełni bezpiecznego zabiegu.

Pacjenci rekomendują depilację Thunder jako bezbolesną lub mało odczuwalną. To jedyne urządzenie na rynku, wykorzystujące aż dwie długości fali – aleksandrytową oraz neodymowo-yagową – najbardziej skuteczne fale laserowe wykorzystywane do epilacji.

Laser aleksandrytowy wyróżnia najwyższe powinowactwo do melaniny więc w końcu znaleziono rozwiązanie na depilację laserem jasnych włosów. Natomiast laser neodymowo-yagowy prowadzi do kontrolowanego uszkodzenia naczynek włoskowatych odpowiadających za odżywianie włosa, dlatego jest tak świetny. Unikalny, eliptyczny kształt plamki lasera równomiernie pokrywa większe powierzchnie i tym samym sprawia, że zabieg jest bardzo szybki i komfortowy dla pacjenta.

Vectus firmy Palomar Cynosure to niezrównany laser diodowy do ciemniejszego i grubego owłosienia. Fenomenalny efekt depilacji laserowej widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Vectus to następca lasera LightSheer co doceniają klienci na całym świecie.