NOWY ROK, NOWA TY!

Alma PrimeX™ to nowa platforma do modelowania sylwetki przewyższająca dotychczasowe technologie. Daje niespotykane wcześniej rezultaty w zakresie redukcji obwodów ciała (brzucha, talii, ud, pośladków, łydek i ramion) oraz zwiększania gęstość i napięcie skóry w obrębie zabiegu.

Podstawą platformy PrimeX™ Alma stosowaną w Beauty Medica jest autorska kombinacja dostępnych technologii ultradźwięków i radiofrekwencji o najlepszych dostępnych parametrach. Połączono synergiczne 2 fale

• opatentowanych przez Almę ukierunkowanych falach ultradźwiękowych (Guided Ultrasound), które selektywnie niszczy w sposób trwały tkankę tłuszczową, zmniejszając jej objętość, co potwierdziły znakomite wyniki badań klinicznych nad PrimeXem.

• opatentowanym rozwiązaniu Almy w zakresie częstotliwości radiowych (UniPolar Radio Frequency) RF, które skutecznie nagrzewają skórę i warstwę podskórną zagęszczając i napinając ją. Dzięki temu następuje wzrost ilości włókien kolagenowych.

Pierwsza w Toruniu Alma PrimeX i trzecia w Polsce to zdecydowanie absolutna premiera i nowość w kształtowaniu i poprawianiu sylwetki