ENDERMOLOGIA LPG to najskuteczniejsza recepta na gładkie i młode ciało.

Technologia endermologii i jej niezwykłe skutki terapeutyczne nie są niczym nowym. Jej wspaniałe działanie na ludzki organizm zostało udokumentowane badaniami klinicznymi już w latach 80-tych XX wieku. Oprócz działania estetycznego, wykorzystywana jest w medycynie estetycznej (zabiegi przed i po liposukcji), kosmetologii (zabiegi usuwające i redukujące cellulit) oraz w sporcie (rehabilitacja oraz masaże po wysiłku).

Endermologie LPG posiada certyfikat FDA. Inne wykorzystanie endermologi to leczenie bólów mięśniowych, napięciowych, zwłoknień. Polecana nawet dla pacjentek po mastektomii i radioterapii 100% naturalnej stymulacji tkanek zarówno twarzy, jak i ciała. O ogromnej skuteczności endermologii świadczy to, że obroniła się na rynku medycyny estetycznej przez kilkanaście lat. Wiadomo, że rynek beauty rozwija się dynamicznie i przez lata wprowadzono wiele urządzeń.

W Beauty Medica jako jedyni w Toruniu i województwie kujawsko-pomorskim posiadamy aż 3 medyczne endermologie. Wszystkie nasze urządzenia są najnowszym osiągnięciem firmy LPG, która jest ich francuskim producentem. Dlatego, że jest najlepsza w zabiegach do kształtowania sylwetki i odmładzania skóry, cieszy się tak niezwykłą i niesłabnącą popularnością. Znane ze swojej największej skuteczności automatyczne rolki zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę w najnowszych urządzeniach Endermologie Alliance i Alliance Lab, która to umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki 3in1. Jednocześnie penetruje tkankę na trzech wymiarach modelując, ujędrniając i redukując tkankę tłuszczową. Wymagane dotychczas trzy zróżnicowane ruchy głowicą zostały zastąpione przez system, który teraz jednocześnie działa na wszystko.

Ponadto zastosowanie nowej głowicy do endermologii i jej unikatowego, opatentowanego styku ze skórą, pozytywnie wpłynęło na odczuwanie zabiegu przez pacjentów. Po raz pierwszy zabieg endermologie, nawet przy dużym, włóknistym cellulicie nie boli. Dlatego nowy patent Alliance LPG gwarantuje jeszcze bardziej komfortowy zabieg, przy jednocześnie jeszcze lepszych efektach terapeutycznych. Technologia endermologii LPG umożliwia przeprowadzanie zabiegu przy precyzyjnym dostosowywaniu się do jakości tkanki, jej delikatności, włóknistości i braku elastyczności. Gwarantuje to wysoki standard bezpieczeństwa zabiegu i możliwość dopasowania do różnych problemów pacjentów.

Zapraszamy na zabiegi endermologie LPG w Toruniu do Beauty Medica.