Nowa generacja Endermologie LPG

Endermologia to jeden z najpopularniejszych zabiegów na cellulit i tkankę tłuszczową Wynika to z niezwykle wysokiej skuteczności w modelowaniu sylwetki. Prawdziwie przełomowym okazuje się zastosowanie głowicy 3in1 przyspieszające jeszcze efekty.

Najnowszy model endermologi Alliance ma nie tylko lepsze parametry zabiegowe, ale również jest bezbolesny i nieodczuwalny nawet przy dużym cellulicie typu 3 i 4.

Endermologia to opatentowana oryginalna technologia, która znana jest na rynku medycyny i kosmetologii od wielu lat. Urządzenie wykorzystuje podciśnienie co pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej chroniąc skórę specjalnym kombinezonem endermowear przed rozciąganiem. Oryginalna endermologia LPG znajduje również zastosowanie przy wiotkich skórach powodując jej stymulację i lepsze napięcie. W przeciwieństwie do bańki chińskiej, która może rozciągać skórę i niszczyć naczynka włosowate gdyż jest w sposób niekontrolowany szarpana i ciągnięta. Medyczna endermologia jaką stosujemy w Beauty Medica ma wiele zastosowań nie tylko w zabiegach ukierunkowanych na pielęgnację i leczenie cellulitu lecz także m.in. w fizjoterapii i medycynie sportowej. Skutecznie likwiduje cellulit, miejscowo zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Zabiegi są nie tylko nieinwazyjne i bezbolesne, ale i bardzo przyjemne.