NOWY MASAŻ PRÓŻNIOWY – ICOONE LASER MED

ICOONE LASER MED to masaż próżniowy podciśnieniowy stosowany do obszaru twarzy oraz do ciała.

Dzięki ICOONE LASER MED odmładzamy skórę oraz w widoczny spisób modelujemy sylwetkę. Jest to możliwe dzięki patentowi Roboderm połączonemu z laserem 915 nm oraz światłem led 650 nm .Głowice zabiegowe zastosowane w ICOONE LASER są unikatowe i stymulują skórę na całej jej powierzchni. Opatentowane głowice wyposażone są w rolki z mikro – otworkami , które generują nawet do 21 600 mikro stymulacji na minutę!

Wskazania zabiegowe Icoone Laser to brak jędrności skóry, cellulit ,rozstępy ,obrzęki limfatyczne ciała i twarz ,blizny, detoksykacja ,bóle mięśniowe ,głęboko zlokalizowana tkanka tłuszczowa ,odmładzanie twarzy i ciała.
Zabieg ICOONE LASER MED można określić jako bardzo precyzyjny masaż wybranych partii ciała, pozwalający skutecznie modelować sylwetkę, walczyć z cellulitem, ujędrnić skórę, Zdecydowanie Icoone Laser można wykonać nawet na skórze naczynkowej. Zabieg ten przynosi widoczne i trwałe rezultaty już po pierwszej wizycie.

ICOONE LASER MED to masaż podciśnieniowy (endermologiczny), wykorzystujący biostymulującą wiązkę lasera o fali 915 nm przyspieszający wyszczuplenie ciała oraz usuwanie cellulitu oraz światła LED o fali 650 nm poprawiające napięcie nawet bardzo wiotkiej skóry.Zapraszamy na zabiegi NOWYM ICOONE LASER do Beauty Medica.