STYMULATORY TKANKOWE SPEKTAKULARNE EFEKTY PRZEBUDOWY SKÓRY NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM

Stymulatory tkankowe zrewolucjonizowały zabiegi anti-aging zapewniając spektakularne efekty działania w zabiegach odmładzających. Aktywizują fibroblasty do produkcji nowych białek niezbędnych dla jędrnej i gęstej skóry, produkcji nowego kolagenu i elastyny. Efekty ich zastosowania widoczne są od razu już po pierwszym zabiegu.

Po zastosowaniu stymulatorów tkankowych wyglądamy młodziej, ale bardzo naturalnie bez nadmiernego przerysowania. Aby osiągnąć oczekiwane rezultaty, istotne jest określenie potrzeb pacjenta i indywidualne dostosowanie preparatu. Preparaty biostymulujące, na które warto zwrócić uwagę, to:Stymulator tkankowy: Nucleofill napina i odmładza skórę Nucleofill™Soft Eyes to preparat przeznaczony do biorestrukturyzacji i biorewitalizacji okolic oczu – regeneruje, napina, rozświetla i odmładza delikatną i cienką skórę w tej okolicy.

Biostymulator i wypełniacz Ellanse zawiera polikaprolakton w postaci mikrosfer co w połączeniu z ludzką skórą, tworzy rodzaj implantu, który daje efekty od 12 do 36 miesięcy. Unikalna technologia Tunable Longevity Technology stosowana w tym wypełniaczu sprawia, że bezpośrednio po zabiegu widoczne jest silne napięcie i odmłodzenie skóry. Uzyskujemy efekty korekty zmarszczek i fałd, wypełnienia i biostymulacji, korekty kształtu nosa, modelowania skroni, linii żuchwy, brody oraz modelowania policzków. W Beauty Medica zabiegi wykonuje dr Maciej Łukasiewicz.