ONDA – metoda na zgrabną sylwetkę

Jeśli borykacie  z nadmiarem tłuszczyku w okolicy brzucha, bryczesów, nad kolanami lub opornym cellulitem, pomoże Onda.Ta  technologia do bezinwazyjnej i trwałej redukcji tkanki tłuszczowej i poprawy napięcia skóry zdobyła serca pacjentów na całym świecie. Zastosowane Fale CoolWaves selektywnie docierają tylko do tkanki tłuszczowej i w sposób nieinwazyjny prowadzą do jej znacznej redukcji. Dodatkowym bonusem zabiegu jest lepsza jakość skóry.

Zapraszamy do obejrzenia efektów zabiegu Onda na naszej stronie Beauty Medica.

Bo kto z nas nie marzy o smukłych nogach czy talii osy. Zamiast ukrywać swoje kształty pod warstwami workowatych ubrań, zadbaj o ciało i ciesz się piękną, pełną wdzięku sylwetką. Sprawdź, o czym warto pamiętać, by skutecznie zadbać o wygląd ud i pośladków.

Mikrofale CoolwavesTM to unikatowa technologia mikrofal, które działają precyzyjnie tylko na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu. Dzięki specjalnym głowicom: płytkiego i głębokiego działania, możliwe jest skuteczne rozbijanie cellulitu oraz zredukowanie uporczywego tłuszczyku. Głowice są wyposażone w system chłodzenia kontaktowego, co sprawia, że zabieg jest bardzo komfortowy a zarazem skuteczny.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu, bądź umówić się na zabieg – odwiedź Beauty Medica w Toruniu.