NIR – bezinwazyjny termolifting laserowy 3 generacji.

Wraz z wiekiem człowiek traci zdolność do naturalnej produkcji kolagenu. Pierwsze oznaki widzimy najczęściej po 25 roku życia. Wskutek tego na skórze pojawiają się pierwsze zmarszczki, a jej elastyczność i jędrność jest znacznie mniejsza. Warto podjąć walkę z oznakami starzenia, tak aby skóra odzyskała świeży i młody wygląd.

Termolifting odmładzający NIR to bezinwazyjny zabieg antiaging, który znakomicie radzi sobie z redukowaniem zmarszczek, a efekt termiczny, wywołany pod wpływem tego zabiegu, stymuluje i pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Zastosowanie termoliftingu 3 generacji NIR nowoczesnego urządzenia polecane jest wszystkim tym, którzy pragną efektywnego odmłodzenia bez użycia skalpela i okresu rekonwalescencji. Ponadto zabieg NIR możemy wykonywać o każdej porze roku – również latem. Rekomendowany w serii 3-6 zabiegów w zależności od stanu wyjściowego skóry. Ale także jako zabieg bankietowy, który przynosi natychmiastowe oraz jednocześnie długofalowe, pozytywne rezultaty leczenia. NIR podnosi owal twarzy, zagęszcza i napina policzki. Jest też świetny w przypadku wiotkiej skóry na brzuchu, ramionach (pelikany) czy wewnętrznych stronach ud. Stosuje się go również po dużej utracie wagi.

Zapraszamy na zabieg do Beauty Medica!