Thunder MT medyczny standard w trwałej epilacji laserowej

Thunder MT to najmocniejsza i zarazem najszybsza technologia do trwałego medycznego usuwania owłosienia.  Urządzenie zostało wyprodukowane przez lidera laseroterapii firmę Quanta System. Laser Thunder MT  zdobył najbardziej prestiżową nagrodę Perły Dermatologii Estetycznej 2020 w kategorii „Innowacyjność”. To najbardziej zaawansowany technologicznie laser do depilacji na rynku wykorzystujący aż dwie długości fali – aleksandrytową (755) oraz neodymowo-yagową (1064 nm). To dwie najbardziej skuteczne fale laserowe do epilacji!

Laser aleksandrytowy wyróżnia się najwyższym powinowactwem do melaniny dlatego usuwa włosy ciemne, ale też i jasne. Natomiast zastosowanie lasera neodymowo-yagowego wywołuje kontrolowane uszkodzenie naczyń odpowiadających za odżywianie włosa. I jego macierzy. Opatentowana technologia MIXED pozwala na łączenie dwóch różnych długości fal laserowych w jednym impulsie. W wyniku tego działania zostają usunięte struktury odpowiadające za wzrost włosa i powtarzalność cyklu. Dzięki czemu już po kilku sesjach zabiegowych Pacjent może cieszyć się idealnie gładką skórą pozbawioną niechcianego lub nadmiernego owłosienia. 

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w laserze Thunder MT gwarantują jeszcze większą skuteczność i bezpieczeństwo pacjentów. To przełom w depilacji, ponieważ Thunder MT może być stosowany nawet u osób o bardzo ciemnej karnacji oraz przy jasnym i cienkim owłosieniu. Natomiast innowacyjny system chłodzenia Qool-Air  zintegrowany z głowicą sprawia, że zabieg jest komfortowy, bezbolesny i trwa zaledwie kilka lub kilkanaście minut na dany obszar.  Thunder MT umożliwia depilację laserową niechcianego owłosienia z każdego obszaru ciała: nóg, depilację bikini, pach, rąk, pleców czy nawet twarzy.