POWIĘKSZANIE UST – PIĘKNE, JĘDRNE I NAWILŻONE

Niedoskonałości ust można skorygować wykonując zabieg kwasem hialuronowym. Poddanie się zabiegowi modelowania ust kwasem hialuronowym cieszy się ogromnym powodzeniem, a efekt może być zupełnie naturalny, bez widocznego przerysowania konturu ust. Najlepsze efekty uzyskuje się przy modelowaniu ust przy użyciu kaniuli. Jednak potrafi to wykonać tylko doświadczony lekarz. Wypełnianie ust to bezpieczna i skuteczna metoda poprawy wyglądu.

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w tkankach człowieka. Odgrywa istotną rolę w utrzymaniu prawidłowego nawilżenia naszego ciała więc i ust. Dzięki swoim właściwościom daje szybki i długotrwały efekt odmłodzenia. Nawilża, ujędrnia oraz zapobiega starzeniu się skóry. Preparaty na bazie kwasu hialuronowego są także świetnym wypełniaczem stosowanym m.in. do powiększania i konturowania ust, bruzd i korekty nosa. Są też używane w wolumetrii twarzy.

Kwas hialuronowy nadaje ustom objętości, podkreśla ich kontur oraz intensywnie je nawilża. W zabiegach na usta wykorzystuje się usieciowany kwas hialuronowy, którego struktura chemiczna zapewnia trwały efekt wypełnienia. Dostępne na rynku preparaty umożliwiają zarówno wyraźną korektę kształtu i wielkości ust, jak i delikatne uwydatnienie i rewitalizację. W naszej klinice Beauty Medica wykorzystujemy produkty wyłącznie uznanych na świecie marek tj. Juvederm czy Restylane. Zabieg wykonuje lekarz.