Kriolipoliza – znana i nowoczesna technologia redukcji tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza pozwala na zmniejszenie obwodów ciała aż o 1 rozmiar. Poznaj skuteczny zabieg najnowszą technologią kriolipolizy firmy Coocon Medical.

Usuwanie tkanki tłuszczowej urządzeniem firmy Coocon Medical jest zabiegiem, który daje efekty już po 3 tygodniach od pierwszej sesji. Dzięki pojedynczej wizycie możesz skutecznie zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej w danej partii o ok. 2,5-3 cm czyli aż o jeden rozmiar.

Nasi pacjenci skutecznie eliminują uporczywe komórki tłuszczowe, zgromadzone w miejscach – które bywają bardzo odporne na tradycyjne metody odchudzania, takie jak brzuch, miejsca nad kolanami, uda i ramiona, a także plecy.

Kriolipoliza usuwa trwale komórki tłuszczowe, natomiast nie poprawia jędrności skóry i tkanki. Zalecamy po zabiegu drenaż limfatyczny oraz endermologię. W celu poprawy napięcia i jędrności zalecamy zabiegi Alma Lasers oraz termolifting skóry lub radiofrekwencję. W związku z tym, że w Beauty Medica posiadamy najszerszy wachlarz technologii laserowych i hi-tech, nasz personel pomoże dobrać i dostosować technologię do danego problemu.