SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ + NATYCHMIASTOWE UJĘDRNIENIE OD ALMA LASERS

Nowa platforma zabiegowa firmy Alma, izraelskiego producenta zaawansowanych technologii do medycyny estetycznej i modelowania sylwetki, to przełom w zabiegach na ciało. Bezinwazyjnie, a zarazem widocznie ujędrnia i zagęszcza skórę oraz wyszczupla i niszczy tkankę tłuszczową w miejscach opornych nawet na ćwiczenia.

Urządzenie łączy w sobie 2 technologie (ultradźwięki i zaawansowaną radiofrekwencję), dlatego zabiegi przynoszą widoczne rezultaty już po pierwszej sesji. Almą redukujemy obwody dowolnej partii ciała, napinamy skóry brzucha, talii, ud i pośladków. Wyposażona jest w 4 głowice: UltraWave, UniBody oraz 2 bezdotykowe Xcentuate do stosowania na dużych obszarach, jak uda lub pośladki.

  • UltraWave – ultradźwięki poprzeczne i pionowe zapewniające szybkie modelowanie sylwetki. Dodatkowa funkcja podciśnienia i zassania  poprawia kontakt ze skórą, zapewniając lepsze rozprowadzanie się fali w tkance.
  • UniBody – połączenie wysokoenergetycznej fali radiowej UniPolar z obrotową głowicą masującą. Unikalna częstotliwość 40,68 MHz umożliwia głębokie i jednorodne ogrzewanie tkanki i efekty już po zabiegu.
  • Xcentuate – innowacyjne aplikatory do dużych obszarów ciała. Dostarcza energię RF za pomocą dwóch niezależnych głowic z regulacją temperatury i czujnikiem chłodzenia powierzchni skóry. 

Nowe urządzenie od Alma Lasers dostępne tylko w Beauty Medica, to pierwsze urządzenie w kujawsko-pomorskim  oraz 4 w Polsce.