To co najlepsze dla naturalnego piękna

Nlift to połączenie zabiegów z wykorzystaniem urządzenia NIR lub Zaffiro, oraz wypełniaczy Neauvia a także profesjonalnej pielęgnacji kosmeceutykami Neauvia. Zabieg #Nlift obejmuje środkową część twarzy i składa się z dwóch sesji zabiegowych, które skutecznie wspomagają naturalne procesy regeneracji skóry, Naukowo udowodniono wzrost ilości fibroblastów, biorewitalizację skóry oraz jej nawilżenie.

Skuteczność #Nlift została potwierdzona badaniami klinicznymi, w których zaobserwowano widoczną poprawę jakości skóry ( wzrost fibroblastôw o 101% po 21 dniach od pierwszego zabiegu. W tym jej nawilżenia i jędrności, oraz minimalizację odpowiedzi immunologicznej organizmu, czyli działań niepożądanych.

Pierwszy zabieg Neauvia stawia na dogłębne nawilżenie i poprawę jakości i gęstości skóry. Dzięki działaniu mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe przywrócona zostaje witalność i blask skórze. Staje się ona doskonale nawilżona, wygładzona i napięta a efekt natychmiastowy.

Druga sesja zabiegowa Nlift – jest przeprowadzana po tygodniu – i obejmuje zastosowanie wypełniaczy Neauvia, które są odpowiednio dobrane do potrzeb Pacjenta. W tej sesji wykorzystuje się również unikatowy zabieg termoliftingu wzbogacony urządzeniem który zapewnia natychmiastowy efekt remodelingu obecnego kolagenu, jak i intensywnie pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych