DLACZEGO KLIENCI NAJCZĘŚCIEJ WYBIERAJĄ EPILACJĘ LASEREM VECTUS

To zdecydowaniem najskuteczniejszy i najszybszy na świecie laser medyczny do trwałego usuwania owłosienia.

Beauty Medica od 7 lat specjalizuje się w depilacji laserem, przez co zdobyliśmy serca nie tylko Torunian, ale również osób z całego województwa, min. Brodnicy, Inowrocławia, Włocławka czy Bydgoszczy. Doświadczenie naszego personelu i zastosowanie najnowszej technologii laserowej w Toruniu, jaką jest medyczny laser Palomar Vectus zdecydowanie przekłada się na zadowolenie naszych pacjentów. Laser Vectus to najsilniejszy system epilacyjny. Jego moc zwiększona w stosunku do lasera Light Sheer, a ponadto posiada ulepszony, zaawansowany system chłodzenia Advanced Cooling, co zdecydowanie poprawiło komfort zabiegu, sprawiając że Vectus jest uznawany za laser bezbolesny. Beauty Medica jako jedyna w Toruniu i województwie kujawsko – pomorskim posiada najnowszego Vectusa – model 2019.

Laser posiada certyfikat U.S. FDA (U.S. Food and Drug Administration), co gwarantuje jego bezpieczeństwo, bezinwazyjność i gwarancję skuteczności. Jest laserem medycznym wpisanym do rejestru wyrobów medycznych. 

U większości pacjentów następuje zdecydowana redukcja owłosienia (75-80%) już po 4-5 zabiegach w zależności od części ciała poddanej epilacji, a tak że od rodzaju włosa (jego grubości, koloru), oraz w zależności od wieku i predyspozycji genetycznych. Po serii zostaje usunięte około 95% włosów, a pozostałe są cienkie i delikatne – prawie nie zauważalne.

Nienagannie gładkie ciało, bez zbędnego ciało, bez zbędnego niechcianego owłosienia to obecnie nie tylko marzenie wielu osób lecz zabieg must have!

Współczesna medycyna estetyczna i najnowsze zabiegi laserowe sprawiły, że problem nadmiernego owłosienia znika na całe życie. Laser do depilacji Vectus to światowy przełom w medycznym usuwaniu włosów.

Vectus posiada największą końcówkę laserową co powoduje znacznej skrócenie czasu zabiegu. Dla przykładu, depilacja laserem Vectus bikini oraz pach to czas 10 minut, zaś starszej generacji laserem Light Sheer ET 40 minut. Czas depilacji nóg Vectusem to 20-30 minut, a męskich pleców 10-15 minut, gdzie starszym laserem trwały nawet 2,5 godziny.

Zapraszamy na zabiegi epilacji laserowej Vectusem do Beauty Medica w Toruniu. Popraw jakość i komfort swojego życia pozbywając się niechcianego owłosienia!