Plasma IQ – bezinwazyjny lifting powiek dla kobiet i mężczyzn

Piękne oczy to lustro naszej duszy. Opadające, zwiotczałe powieki, zmarszczki i kurze łapki to przypadłość, która wraz z wiekiem dotyczy nas wszystkich.

Zabieg operacyjny blefaroplastyka – mająca na celu korektę opadających powiek jest nie dla wszystkich ze względu na przeciwskazania lub schorzenia. Z pomocą przychodzi nam Plasma IQ, która obkurcza skórę i niweluje efekty starzenia. Mikrowiązka plasmy nie uszkadza skóry właściwej – działa tylko w obrębie naskórka. Bezinwazyjna korekta powiek górnych i dolnych to precyzyjne rozwiązanie dla osób, które chcą przywrócić młody wygląd i blask swojemu spojrzeniu. To zabieg pozwalający na pozbycie się kompleksów i odzyskanie lepszego satysfakcjonującego wyglądu.

Coraz częściej z zabiegów medycyny estetycznej korzystają mężczyźni. Choć ich skóra jest grubsza i posiada więcej kolagenu z wiekiem również podlega zmianom, stając się bardziej obwisła. Stan pogłębiony jest przez i obrzęki, nadający groźny i zmęczony wygląd twarzy. Kłóci się to ze współczesnymi trendami mody u kobiet i mężczyzn, czyli świeży wypoczęty wygląd oraz nienaganna sylwetka.

Zabiegi Plasmą IQ to gwarancja bezinwazyjnej (bezoperacyjnej) plastyki powiek, z krótkim okresem rekonwalescencji przywracający pewność siebie, tym bardziej, że efekt jest już widoczny po 1 zabiegu.

Plasma IQ to najwyższa jakość urządzenia stosowana w dermatologii, medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej. To nie tylko urządzenie do inteligentnego liftingu powiek i usuwania zmarszzcek. Plasma świetnie sprawdza się przy usuwaniu włókniaków, niechcianych brodawek, niektórych kurzajek, czy koszaków i kępek żółtych. Plasma w kontrolowany sposób sublimuje (odparowuje) naskórek przy jednoczesnym termicznym obkurczeniu skóry w miejscu działania. Zabieg nie jest bolesny, gdyż wykorzystywana jest w zniczuleniu miejsca zbaiegowego specjalna maść.