Depilacja laserowa okolic pach i bikini! Przygotuj się na sezon letni!

Czy warto korzystać z epilacji laserem, czy lepiej depilować się za pomocą tradycyjnych metod takich jak wosk, krem do depilacja czy maszynka jednorazowa?

Dla wszystkich pań bikini klasyczne, głębokie lub brazylijskie stanowi najtrudniejszą we właściwej pielęgnacji część ciała. Żadna maszynka do golenia, plastry, ani depilator mechaniczny nie usunie owłosienia tak dokładnie, a przede wszystkim tak trwale jak prawdziwy laser medyczny. Najczęściej w drugim dniu od golenia za pomocą tradycyjnej metody powstają nieestetyczne krostki, powodujące swędzenie i zaczerwienienie depilowanych okolic. Po wyrywaniu owłosienia depilatorem lub woskiem z czasem pojawiają się problemy z wrastającymi włosami – co za tym idzie stany zapalne i ropniaki. Zdecydowaną zaletą najnowszej epilacji laserowej jest trwałość efektów, jak również leczenie ropieni i podrażnień po goleniu lub wyrywaniu owłosienia. Laser usuwając i redukując włosy w skórze powoduje, że zapominamy o dyskomforcie i podrażnieniach. Przyczyną jest prostota, NIE MA OWŁOSIENIA, NIE MA PROBLEMU. Z czasem po trwałym usunięciu włosów niwelują się też plamki i przebarwienia po nieestetycznych krostkach.

Laserowe usuwanie owłosienia z okolic bikini czy pach to najczęściej wybierany obszar ciała. Sam zabieg naszym najnowszym laserem jakim jest Vectus – trwa około 10-15 minut. To zdecydowanie szybciej niż starszymi metodami laserowymi (choćby laserem LightSheer). Vectus choć posiada najwyższą moc na rynku wśród dostępnych medycznych laserów diodowych, jest najbezpieczniejszy i ryzyko wykonywania nim zabiegów jest wykluczone. To jedyny laser na świecie posiadający czytnik skóry – więc moc lasera dobierana jest indywidualnie dla każdego klienta, co również podwyższa skuteczność epilacji.

Często zadawanym pytaniem jest, czy epilacja bikini boli? W zależności od fototypu skóry i koloru owłosienia stosowana jest odpowiednia moc lasera. Miejsce zabiegu w trakcie jego wykonywania jest cały czas chłodzone. Vectus posiada technologię Advanced System CoolingTM – chłodzącą skórę przed, w trakcie i po podaniu energii. Stąd odczuwalność jest zdecydowanie mniejsza i trudno nazwać ją bólem.

Decydując się na usunięcie owłosienia laserem należy wybrać najlepszą technologię oraz doświadczonego wieloletniego operatora. To gwarantuje nam bezpieczeństwo i najlepsze rezultaty w depilacji. ilość zabiegów ustala się indywidualnie, mając na uwadze rodzaj włosów i ich kolor.

Zapraszamy do Beauty Medica – zyskaj idealni gładkie ciało na lato!