Cera naczynkowa i rumień

Pozbądź się pajączków i poszerzonych naczyń najskuteczniejszym laserem.

Poznaj najdoskonalsze terapie laserowe na cerę naczynkową i zmiany naczyniowe. W obecnych czasach medycyna estetyczna i nowoczesne kliniki dysponują urządzeniami, które radzą sobie skutecznie z usuwaniem pajączków, zamykaniem naczynek krwionośnych, rumieniem oraz trądzikiem różowatym. Problem najczęściej dotyczy twarzy oraz dolnych kończyn.

W Beauty Medica posiadamy szereg technologii laserowych – co pozwala naszym specjalistom dobrać dane urządzenie do konkretnego problemu.

Za pomocą najnowszego lasera Harmony XL Pro, technologią Dye-VL skutecznie leczymy rozległy rumień i trądzik różowaty oraz drobne poszerzone naczynka. Zabieg znacząco ułatwia pielęgnację skóry wrażliwej jaką jest cera naczynkowa. Laser dodatkowo korzystnie wpływa na stan skóry, tzn. wyrównuje jej koloryt oraz niweluje i usuwa przebarwienia. Wpływa również na zmniejszenie zmarszczek i napina skórę.

Usuwanie naczynek, poszerzonych naczyń na nogach i drobnych żylaków najnowszym laserem ND: Yag zapewnia naszym pacjentom wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo i małą inwazyjność.

Laser Alma stosowany w naszej klinice jest niezwykle efektywny i skuteczny w likwidowaniu pajączków, niteczek i poszerzonych naczyń na nogach. Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania i nie jest bolesny. Pozbądź się szpecących zmian na nogach najskuteczniejszym laserem do zamykania naczyń w Toruniu!

Beauty Medica specjalizuje się w najnowszej laseroterapii. Technologia od najlepszych światowych producentów pozwala na pozbycie się większości problemów estetycznych.

Zapraszamy!