INNOWACJE LASERA VECTUS

Dlaczego laser do epilacji Vectus jest numerem jeden w swojej kategorii? Dlatego, że zastosowano w nim nowatorskie rozwiązania, poprawiające niedociągnięcia swoich poprzedników.

Jakie wobec tego są innowacje lasera vectus?

  1. Zwiększenie mocy lasera Vectus do 3000 W – zwiększona efektywność zabiegu. Dla porównania lasery LightSheer Duet i LightSheer Desire posiadają moc do 2310 W.
  2. Skintel – czytnik melaniny Vectus jako jedyny na świecie laser posiada czytnik melaniny w skórze. Odczyt za pomocą Wi-Fi przekazywany jest do systemu komputerowego w laserze, który po analizie danych dobiera optymalne, spersonalizowane parametry wiązki laserowej. Skuteczność zabiegu depilacji laserowej wzrasta dzięki zastosowaniu najwyższej możliwej energii bez niebezpieczeństwa poparzenia.
  3. Dwie końcówki zabiegowe – szybkość i precyzja zabiegu depilacji laserowej
  4. System chłodzenia Advanced Contact CoolingSM – komfort depilacji laserowej. Nowoczesny system chłodzenia końcówki zabiegowej oznacza, że skóra chłodzona jest przed, w trakcie i po emisji wiązki lasera. To kolejny obok szybkości zabiegu depilacji czynnik decydujący o komforcie. System chłodzenia Advanced Contact Cooling błyskawicznie koi fragment skóry poddany zabiegowi, dzięki temu wrażenia termiczne podczas zabiegu są zniwelowane do minimum.
  5. Technologia Photon RecyclingSM – skuteczność zabiegu. To opatentowana technologia, która pozwala efektywniej wykorzystać emitowaną energię. Skóra podczas zabiegu odbija część energii, którą emituje laser. Głowica wyposażona jest w system „magicznych luster”, dzięki którym energia ta jest wykorzystana ponownie, zwiększając skuteczność zabiegu
    depilacji laserowej.
  6. Rozłożenie energii na całej powierzchni końcówki zabiegowej – skuteczność zabiegu. Jednorodne rozłożenie energii decyduje o tym, że każdy centymetr kwadratowy skóry otrzymuje taką samą dawkę, dzięki czemu zabieg depilacji laserowej jest dokładny i szybki.