ONDA – REWOLUCJA W WALCE Z CELLULITEM I TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ

Beauty Medica stosując innowacyjne pionierskie technologie, jako pierwsza i jedyna oferuje ją w Toruniu. Onda to zupełnie nowa technologia wykorzystująca zimne mikrofale CoolwavesTM o częstotliwości 2,45GHZ do leczenia lipodystrofii (usuwania nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej), usuwaniu cellulitu przy jednoczesnym napięciu skóry.

Do tej pory technologia była szeroko stosowana w wielu dziedzinach medycyny w tym onkologii, jest więc wysoko bezpieczna i skuteczna w leczeniu ludzi jak i w medycynie estetycznej.

Onda to pogromca cellulitu i opornej tkanki tłuszczowej. Fale CoolwavesTM komulują się w komórce tłuszczowej doprowadzając do jej peknięcia, a co za tym idzie do rozpadu i wydalenia przez układ bezpowrotnie. Już jeden zabieg potrafi pozbawić niechcianych centymetrów i poprawić jędrność skóry. OndaTM wyposażona jest w dwie głowice zabiegowe. Głowica płytkiego działania koncentruje się w powierzchniowej warstwie skóry ujędrniając tkankę łączną i pobudzając fibroblasty do przebudowy i namnażania włókien kolagenowych. Głowica głębokiego działania to unikatowy pogromca cellulitu oraz komórek tłuszczowych.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nieinwazyjny, niezwykle szybki bez okresu rekonwalescencji. Działanie Ondy jest potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi. Na pacjentach z lipodystrofią i zwiotczałą skórą. Zabiegi wykonuje się pojedynczo lub w sesji od 1 do 4 zabiegów na daną partię ciała. Zabieg polecają lekarze medycyny oraz gwiazdy min. Małgorzara Ohme jako naskuteczniejszą terapię i światyowy hit w modelowaniu sylwetki. 

Innowacyjna technologia Onda do bezinwazyjnego spalania tkanki tłuszczowej świetnie sprawdza się wśród pacjentów Beauty Medica. Jeśli ćwiczenia i dieta nie przynoszą zadowalających efektów, zapraszamy na zabiegi Onda do Beauty Medica w Toruniu. 

Najnowsze urządzenie Onda w Toruniu jest dostępne tylko u nas w Beauty Medica. Zapraszamy.