GŁADKIE CIAŁO NA ZAWSZE – DEPILACJA LASEREM

Depilacja laserowa jest szybkim i trwałym sposobem na pozbycie się zbędnego lub niechcianego owłosienia z całego ciała lub wybranych partii.

Ta niezwykła technologia tak bardzo pożądana w obecnych czasach sprawia, że wystarczy kilka serii, by włoski już nigdy nie wyrastały. Dzięki zabiegom laserowej depilacji można zapomnieć o maszynkach do golenia, depilatorach i wosku, które podrażniają skórę.

Metoda skuteczna i sprawdzona również w przypadku osób, które mają problemy ze wrastającymi włoskami i zapaleniem mieszków włosowych.

Jaki laser wybrać do trwałej depilacji?

Zdecydowanie Palomar Cynosure. Stosują go najlepsze kliniki medycyny estetycznej na świecie i w Polsce. To najbardziej przebadana i najskuteczniejsza technologia do trwałego usuwania owłosienia.

Dlaczego Palomar Vectus jest uznawany za najlepszy laser do depilacji na świecie! Posiada największy zakres fal – największa siła i moc działania. Dlatego daje tak spektakularne efekty. VECTUS jest laserem diodowym, czyli najlepiej sprawdzającym się rodzajem lasera w depilacji.