MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA DERMAPENEM

Urządzenie Dermapen firmy EQUIPMED pozwala na wprowadzanie substancji aktywnych do głębszych warstw skóry. Zabieg opiera się na automatycznym nakłuwaniu skóry, aż 12 igłami molibdenowymi, które dodatkowo pulsują. System igieł pulsacyjnych stosowany jest tylko w oryginalnym systemie DermaPen firmy Equipment.

Zabieg wykonany przy użyciu Dermapen w Beauty Medica w Toruniu jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta a precyzja urządzenia jest nieporównywalna do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach mezoterapii. Efekty terapii pozbawione są skutków ubocznych.

  • Poprawia się stymulacja produkcji kolagenu i elastyny;
  • Stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego;
  • Poprawa gęstości i elastyczności skóry.

A więc zalet zabiegu DermaPen jest dość sporo. A czy wiecie skąd wywodzi się zabieg mikronakłuwania? Indianki w celu regeneracji skóry twarzy i ciała nakłuwały się i delikatnie raniły ostrymi źdźbłami traw.

Automatyczna kontrola kontrola głębokości iniekcji oraz krótki czas zabiegu to kolejne atuty Dermapen. Prawie brak okresu rekonwalescencji oraz całkowita sterylność. W zabiegach Dermapen stosowane są tylko wymienne jednorazowe końcówki przypisywane tylko jednemu pacjentowi.

Mikronakłuwanie – mezoterapia łączona jest w Beauty Medica z koktajlami i mezokoktailami, które dobierane są w zależności od potrzeb cery.