CLEARLIFT UZNANY PRZEZ LEKARZY ZA NR 1 NA ŚWIECIE W ZABIEGACH ODMŁADZAJĄCYCH I PROFILAKTYKI PRZECIWSTARZENIOWEJ

ClearLift wykorzystuje działanie pierwszego na rynku medycznym, nieablacyjnego lasera frakcyjnego Q-Switched. Zastosowanie nowatorskiej technologii bardzo krótkiego impulsu o wysokiej energii przez Alma Lasers, znalazło zastosowanie w przeciwdziałaniu oznak starzenia naszej skóry. Redukcja zmarszczek, przebudowa skóry, regeneracja kolagenu oraz usuwanie przebarwień (nawet tych trudnych dla innych laserów) – to główne zadania energii przekazywanej w głąb skóry w postaci wiązki frakcyjnej w technologii Q-Switch.

Efekty zabiegu

Zniwelowane zmarszczki, poprawiona jakość i kondycja skóry, kontrolowana bardzo wysoka energia w głąb skóry bez uszkodzenia naskórka – to idealny zabieg dla wrażliwej skóry oraz delikatniejszych partii jakimi są okolice oczu, szyi, ust, dłoni czy dekoltu. Laser ClearLift gwarantuje szybkie leczenie, nie wymagające znieczulenia, bez okresu rekonwalescencji.

Czy zabieg laserem Harmony XL ClearLift jest bolesny?

Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie powoduje absolutnie żadnego okresu widocznego gojenia się skóry (poza lekkim zaróżowieniem), co czyni go pierwszym zabiegiem laserowym do wrażliwych części ciała, w tym rąk, szyi, klatki piersiowej i obszaru wokół oczu. Pacjenci często pytają dlaczego nie wymagającym rekonwalescencji. Ponieważ jego energii oddawana jest tylko na odpowiednim poziomie wewnątrz (nie na zewnątrz) skóry.

Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?

Rezultaty zabiegów z jego działaniem dają efekty podobne do bardzo mocnego peelingu chemicznego, czy resurfacingu laserowego. Wyjątkową cechą zabiegu laserem ClearLift (za co zdobył nr 1 na świecie w zabiegach anti-aging w grudniu 2019) jest frakcyjna technika działania, która nie powoduje ablacji skóry. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i co ważne, pozwala pacjentowi niemal natychmiast wrócić do codziennej aktywności. Dlatego lekarze polecają go jako skuteczną terapię zagęszczającą i obkurczającą skórę twarzy i ciała.

Po zabiegu ClearLift w Beauty Medica zalecamy:

  • Intensywne nawilżanie i natłuszczanie skóry.
  • Stosowanie filtrów przeciwsłonecznych.