TERMOLIFTING NIR – ZABIEG, KTÓRY ZAGĘSZCZA I NAPINA SKÓRĘ TWARZY I CIAŁA

Polecany również w okresie letnim.

Termolifting głowicą NIR poprawia w zdecydowany sposób elastyczność i gęstość skóry twarzy oraz całego ciała. Emitowana podczerwień IR powoduje nie tylko spłycenie zmarszczek, ale też często całkowite ich wyeliminowanie.
Termolifting NIR Alma Lasers jest ultra szybkim i całkowicie bezbolesnym zabiegiem. W Beauty Medica przed zabiegiem NIR przeprowadzamy konsultację mająca na celu wykluczenie przeciwwskazań do wykonania zabiegu.

Głowica NIR emituje promieniowanie podczerwone IR, podgrzewa włókna kolagenowe i elastynowe, co w efekcie powoduje ich skrócenie. Pobudzane też są fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. To powoduje lepsze napięcie skóry i dużo młodszy wygląd. Zmarszczki i inne niedoskonałości na skórze zostają spłycone lub całkowicie wyeliminowane.

Zabieg Alma NIR (technologia też stosowana w nowym Zaffiro) jest przeznaczony dla osób, które chcą poprawić mało jędrne obszary np. twarzy (opadające obwisłe policzki, poprawić kontur twarzy). Zabiegi termoliftingu NIR i Zaffiro stosuje się też praktycznie do całego ciała (okolice brzucha, ramion, pośladków, kolan, a także oponka na brzuchu czy bryczesów.

Termolifting głowicą NIR polecany także kobietom po urodzeniu dziecka oraz osobom, które w krótkim czasie schudły. Głowica NIR sprawdza się również w dolegliwościach bólowych związanych z układem mięśniowym. Może więc służyć pomocniczo do rehabilitacji.

Wskazania do termoliftingu NIR:

  • poprawa jędrności i lepsze napięcie skóry twarzy i ciała poprawa konturu twarzy, opadające policzki,
  • polecany szczególnie kobietom po ciąży lub osobom, które zrzuciły dużą ilość kilogramów,
  • likwidacja nadmiernego otłuszczenia ramion, podniesienie tzw. pelikanów
  • ujędrnienie, zagęszczenie zewnętrznych i wewnętrznych stron ud, poprawa napięcia skóry nad kolanami.

Wygląd skóry po zabiegu.

Po zabiegu obszar jest tylko lekko zaczerwieniony przez około godzinę. Można od razu wrócić do pełnej aktywności. Po zabiegu można bezpośrednio iść do pracy. Pora roku i stopień nasłonecznienia nie jest przeciwwskazaniem do wykonania termoliftingu NIR (Zaffiro).

Ile trwa zabieg i jak często go powtarzamy?

Zabieg termoliftingu NIR (laserowego ujędrniania i bezinwazyjnego remodelingu) trwa od 30 do 40 minut w zależności od obszaru ciała, który jest poddawany.

Osoby w wieku 25-35 lat mogą wykonać profilaktycznie zapobiegając procesom starzenia skóry lub jako zabieg bankietowy, osoby po 35 roku życia powinny wykonać serię około 4-6 zabiegów (pierwsze 2 zabiegi należy wykonać w odstępach co 2 tygodnie, kolejne 2 zabiegi co 3 tygodnie, a pozostałe co 8 tygodni). Zabiegi termoliftingu są polecane przed tzw. wielkimi wyjściami oraz wtedy, kiedy potrzebujemy naprawdę dobrze wyglądać. Tym bardziej, że efekty są spektakularne i utrzymują się bardzo długo. W wyniku zabiegu skóra zostaje zagęszczona oraz napięta i odzyskuje swoją naturalną elastyczność. Rezultat to niezwykłe wygładzenie i zagęszczenie skóry, spłycenie bruzd i zmarszczek oraz natychmiastowe podniesienie owalu twarzy (widoczne od razu po zabiegu).