Masaż próżniowy i likwidacja cellulitu

Zabieg Icoone

Cellulit, czyli lipodystrofia typu kobiecego, dotyka nawet młode, wysportowane kobiety. Powstaje, gdy tkanka tłuszczowa rozmieszcza się nieprawidłowo. Bardzo często łączy się to z obrzękami i włóknistymi zmianami w tkance podskórnej. Czynników odpowiedzialnych za powstanie cellulitu jest wiele. Przede wszystkim są to zmiany hormonalne, występujące na przykład w okresie dojrzewania, po porodzie czy w czasie menopauzy. Do powstania cellulitu przyczynia się także niewłaściwa, bogata w cukry i tłuszcze dieta oraz siedzący tryb życia i brak aktywności fizycznej.

W walce z cellulitem niezwykle skuteczny jest zabieg wykorzystujący zasady działania masażu próżniowego – ICOONE, dostępny w Beauty Medica. Dzięki zmechanizowanym głowicom, których rolki posiadają liczne mikrootwory, każdy milimetr skóry poddawany jest mikrostymulacji. Zabieg ten jest nieinwazyjną metodą pozbycia się wielu problemów, w tym cellulitu.

Icoon kierowany jest także do osób, które borykają się z problemami takimi jak: obrzęki, zwiotczała skóra, bóle mięśni, blizny pooperacyjne.