ONDA DEKA UKOCHANY ZABIEG AKTOREK I CELEBRYTEK

Fale CoolWaves emitowane przez Ondę selektywnie działają na tkankę tłuszczową oraz oporny cellulit nawet 3 i 4 stopnia. Emitery uszkadzają ściany komórek tłuszczowych i uwalniają tłuszcz oraz produkty metaboliczne, które są stopniowo wydalane przez organizm. Metoda ta ma taką samą skuteczność jak kriolipoliza i kilka dodatkowych zalet.

Głęboki, widoczny cellulit (widoczne wgłębienia bez uścisku skóry) są redukowane i usuwane w trakcie już pierwszego zabiegu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, trwa od 40 minut do 50 minut. Mechanizm działania Ondy firmy Deka jest niezwykle skuteczny i zaskakuje nawet najbardziej wymagające pacjentki. Możemy też przyłożyć głowicę w każdym niemal miejscu ciała, a więc nie tylko na brzuchu, ale też na boczkach, ramionach, nad kolanami, wewnętrznej stronie ud.

Zabieg jest całkowicie komfortowy bezbolesny, czasami odczuwalne jest lekkie ciepło, ale nie powoduje to żadnego dyskomfortu. Dużą jego zaletą są przewidywalne efekty, które łatwo kontrolować. Technika służy do modelowania ciała, poprawy napięcia skóry i niszczenia nawet dużego cellulitu.